Příběhy oddlužených

Jana R.

Na internetu jsem našla stránky www.oddluzeni-info.cz. Napsala jsem přes formulář a následující den mne kontaktoval pan Kočiš. Můj problém kromě dluhů jako takových byl, že jsem při stěhování ztratila některé dokumenty a nevěděla jsem přesně komu dlužím. Společně jsme tedy prověřili všechny možné registry a pokusili se dát vše dohromady.

Podařilo se, podali jsme návrh na soud a oddlužení mi bylo povoleno.
Nejprve jsem se obrátila na jinou kancelář, kde mi bylo řečeno, že jim musím dát seznam všech dluhů, ale nebyli mi ochotni poradit a pomoci, jak to mám udělat. 

Tímto ještě jednou děkuji za pomoc.
 

Manželé Kateřina a Tomáš

Vzali jsme si úvěry na rekonstrukci a zařízení bydlení. Nejprve se splácením nebyl problém, ale já jsem potom byla na rizikovém těhotenství a manžel přišel o práci. Než se mu podařilo najít novou, dostali jsme se do prodlení se splácením. S věřiteli jsme se snažili domluvit, ale nebyli ochotni nám snížit splátky. Dostali jsme se do exekuce. Já byla doma s miminem a pořád na nás někdo zvonil, vymahači, exekutoři. Oblepili nám veškeré vybavení bytu včetně dětské postýlky!

Museli jsme tedy začít hledat řešení a známí nám doporučil www.oddluzeni-info.cz. Protože jsme ale z Karlovarského kraje, vše jsme řešili telefonicky, e-mailem a poštou. Nejprve jsme se trochu báli, ale cesta do Prahy pro nás nebyla možná. Naše obavy byly zbytečné, vše bylo velice rychle připravené a podané na soudu. Věřitelé nás do týdne nechali na pokoji a my měli zase konečně klid a mohli si začít užívat našeho syna.

Soud naše případy spojil ke společnému projednávání a nyní vše splácíme z manželova příjmu.

Marek J.

Můj problém začal už před lety, kdy jsem nepracoval. V té době mě několikrát chytil revizor, nezaplatil jsem účet za telefon a pojištění na zdravotní pojišťovně. Dluhy jsem neřešil a protože jsem měl bydliště na městském úřadě, nevěděl jsem, že probíhají nějaké soudy. Po mnoha letech mě ale dluhy dohnaly a několikanásobně se navýšily.

Exekuce mi v práci srážely postupně, takže jsem splácel první, jenže ostatní exekuce stále narůstaly. Bylo mi tedy zaměstnavatelem doporučeno vyzkoušet osobní bankrot.

Vyplnil jsem tedy formulář na internetu a obratem mě kontaktoval pan Kočiš. Nejprve se po telefonu zeptal na pár otázek a domluvili jsme si osobní schůzku. Tam mi bylo vysvětleno o co se jedná a propočítali jsme příjem a aktuální výši dluhu. Musel jsem dát dohromady ještě nějaké dokumenty a za týden již byl návrh na oddlužení podán na soudu. Teď mi peníze strhávají přímo v zaměstnání a já znám termín, kdy bude po všem a budu mít možnost začít znovu bez dluhů.